Masz pytania? Chciałbyś negocjować cenę

Zadzwoń! 517 970 199

Strona główna / Recenzje projektów / Gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem
Gwarancja najniższej ceny pustaka ceramicznego
Gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem
KUP TEN PROJEKT W NAJLEPSZEJ CENIE ZOBACZ I KUP

Gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem

Projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem to przykład budynku tradycyjnego. Pochodzi z biura architektonicznego Horyzont. Jego autorem jest Artur Mazurski.

Opis – gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem

Gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem jest przeznaczony dla pięcioosobowej rodziny. To konstrukcja niepodpiwniczona parterowa z poddaszem użytkowym. Na parterze usytuowano wiatrołap, hall, jadalnię, kuchnię, pokój dzienny, kotłownię oraz garaż dwustanowiskowy. Górna kondygnacja składa się z hallu, schodów, czterech pokoi, łazienki i garderoby. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 172.4 m2. Projekt domu wpasuje się w działkę o mini lanej szerokości liczącej 21 m.

Gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem Gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem

Rzuty projektu domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem

Przedstawiamy dwa rzuty projektu domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem. Wizualizacja obrazuje rozmieszczenie pomieszczeń na parterze i poddaszu użytkowym.

Gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem Gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem

Elewacje gotowego projektu domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem

Elewacje gotowego projektu domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem są wykończone beżowo – zielonym tynkiem. Wielospadowy dach jest pokryty czerwona dachówką ceramiczną. Kolumny otoczone okleiną klinkierową, nadają konstrukcji reprezentatywnego charakteru.

Gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem Gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem Gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem Gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem

Opinia eksperta o projekcie domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem

CYPRYS wersja B z podwójnym garażem to projekt domu o sporych gabarytach. Odzwierciedla standardowy design. Posiada prostą i zwartą formę. Jest przystosowany dla wszystkich tych, którzy cenią klasyczne rozwiązania architektoniczne. Projekt wyróżnia się funkcjonalnością i przestrzennością. Jestem pewny, że spełni oczekiwania wszystkich domowników.

Wnętrza gotowego projektu domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem

Wnętrza gotowego projektu domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem są zaaranżowane w klasycznym stylu. Uroku dodają ceglane elementy.

Gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem Gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem Gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem Gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem Gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem Gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem Gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem

Lustrzane odbicie projektu domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem

Prezentujemy zdjęcia projektu domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem w wersji lustrzanego odbicia.

Gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem Gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem

Kupując gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem otrzymasz w gratisie dziennik i tablicę budowy, teczkę na projekt oraz zniżkę na wszystkie materiały budowlane w firmie BK Business.

O autorze

Logo Autora

Archido.pl

Łask ul. Żeromskiego 22
telefon: (43) 43 675 67 67
e-mail: kontakt@archido.pl

www.archido.pl

Zobacz Również

Gotowy projekt domu LK&581

Gotowy projekt domu LK&581

Gotowy projekt domu LK&581 to masywna rezydencja o nietypowym kształcie. Powstała w pracowni projektowej LK&PROJEKT. ...

2 komentarze

  1. Amelka1978

    Jaka piękna wizualizacja aranżacji wnętrz. Meble zamieniłabym może tylko na białe i dodała za to jakieś kolorowe dodatki, albo ciekawe wzorzaste tekstylia :) Zdecydowanie pozytywna inspiracja, dzięki zespole Archido!

  2. gość

    te kamienne ściany faktycznie wygladają po prostu zjawiskowo! Jedna diabeł tkwi w szczegółach, bo wnętrze domu Cyprys, a włascie ta wizualizacja jest dośc prosta i raczej skromna i stonowana, a mimo wszystko daje naoprawde niezły efekt. Wow! Fajnie, ze na Archido można znalezć takie perełki! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekt domu za darmo