Masz pytania? Chciałbyś negocjować cenę

Zadzwoń! 517 970 199

Strona główna / Recenzje projektów / Projekt Dom w cyprysikach (G2) ver. 2
KUP TEN PROJEKT W NAJLEPSZEJ CENIE ZOBACZ I KUP

Projekt Dom w cyprysikach (G2) ver. 2

Projekt Dom w cyprysikach (G2) ver. 2 to projekt domu nowoczesnego. Został stworzony w biurze projektowym Archon+.

Opis – gotowy projekt Dom w cyprysikach (G2) ver. 2

Gotowy projekt Dom w cyprysikach (G2) ver. 2 wyróżnia się efektownym designem. To konstrukcja jednorodzinna parterowa. Dzieli się na dwie części – dzienną i sypialną. W części dziennej zaplanowano salon, jadalnię, otwartą kuchnię, wiatrołap, hol, toaletę, kotłownię oraz garaż z podwójnym miejscem parkingowym. W sferze sypialnej umiejscowiono trzy pokoje i łazienkę. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 110.48 m2. Projekt domu pomieści czteroosobową rodzinę. Wpasuje się w działkę o minimalnych wymiarach liczących 20.67 x 25.62 m.

Projekt domu – Dom w cyprysikach (G2) ver. 2 Projekt domu – Dom w cyprysikach (G2) ver. 2

Rzuty projektu domu – Dom w cyprysikach (G2) ver. 2

Przedstawiamy rzut parteru projektu domu – Dom w cyprysikach (G2) ver. 2.

Projekt domu – Dom w cyprysikach (G2) ver. 2

PARTER – 152.86 m2

 1. Wiatrołap – 4.01 m2
 2. Hol – 16.19 m2
 3. Kuchnia – 11.38 m2
 4. Jadalnia – 9.93 m2
 5. Salon – 22.11 m2
 6. Łazienka – 8.92 m2
 7. Pokój – 12.57 m2
 8. Garderoba – 2.65 m2
 9. Pokój – 10.83 m2
 10. Pokój – 10.04 m2
 11. Kotłownia – 7.82 m2
 12. Toaleta – 1.85 m2
 13. Garaż – 34.56 m2

Elewacje gotowego projektu domu – Dom w cyprysikach (G2) ver. 2

Elewacje gotowego projektu domu – Dom w cyprysikach (G2) ver. 2 są wykończone białym tynkiem oraz okleiną drewnianą. Wielospadowy dach jest pokryty brązową dachówką ceramiczną. Uroku dodają długie okna, które doskonale doświetlą każdą przestrzeń domu.

Projekt domu – Dom w cyprysikach (G2) ver. 2 Projekt domu – Dom w cyprysikach (G2) ver. 2 Projekt domu – Dom w cyprysikach (G2) ver. 2 Projekt domu – Dom w cyprysikach (G2) ver. 2

Opinia eksperta o projekcie domu – Dom w cyprysikach (G2) ver. 2

Dom w cyprysikach (G2) ver. 2 to atrakcyjna propozycja. Podoba mi się zewnętrzna elewacja. Podział domu na dwie sfery, zapewni domownikom poczucie swobody i komfortu. Projekt domu jest przystosowany dla osób, ceniących funkcjonalność i oryginalność. Myślę, że spełni wszelkie oczekiwania.

Lustrzane odbicie – gotowy projekt Dom w cyprysikach (G2) ver. 2

Prezentujemy wizualizację gotowego projektu domu – Dom w cyprysikach (G2) ver. 2 w wersji lustrzanego odbicia.

Projekt domu – Dom w cyprysikach (G2) ver. 2 Projekt domu – Dom w cyprysikach (G2) ver. 2

Kupując gotowy projekt domu – Dom w cyprysikach (G2) ver. 2 otrzymasz w gratisie dziennik i tablicę budowy, teczkę na projekt oraz zniżkę na wszystkie materiały budowlane w firmie BK Business.

KUP TEN PROJEKT W NAJLEPSZEJ CENIE

Zobacz Również

Gotowy projekt domu LK&581

Gotowy projekt domu LK&581 to masywna rezydencja o nietypowym kształcie. Powstała w pracowni projektowej LK&PROJEKT. ...

2 komentarze

 1. Marlena

  O ja Cię! Ale świetne okno to takie podłużne. Pewnie robione jakoś na wymiar i kosztuje więcej, ale i tak jestem zachwycona! Podoba mi się też, że kuchnia jest połączona z częścią dzienną i że jest blisko ulicy i tuż przy wejściu. Jednak salon i kuchnia to miejsca, w których spędza się najwięcej czasu więc dobrze by było gdyby były one umieszczone w sąsiedztwie wejścia bez dwóch zdań. Poza tym jeżeli odwiedzają nas goście, nie muszę przechodzić koło dodatkowych pokoi, tylko od razu trafiają do salonu. No i dodatkowo ten spektakularny taras! Dom w Cyprysikach G2 ver. 2 chyba jest stworzony do zapraszania gości! :)

 2. Konrad

  teraz chyba wraca moda na niskie ale bardziej rozłozyste domki takie jak Dom w cyprysikach. Takich projektów jest cała masa na Archido, więc w razie potrzeby jest w czym wybierac, sami się na dtakim wahamy bopotem na starosc wygodniej i nie trzeba chodzic po schodach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *