Masz pytania? Chciałbyś negocjować cenę

Zadzwoń! 517 970 199

Strona główna / Recenzje projektów / Zalety budowania domków letniskowych

Zalety budowania domków letniskowych

Własny domek letniskowy to doskonałe miejsce do regeneracji i ucieczki od szarej rzeczywistości. Jego posiadanie wiąże się z licznymi korzyściami zarówno finansowymi, jak i zdrowotnymi. Jakie są jeszcze inne zalety budowania domków letniskowych? 

Domki letniskowe najczęściej powstają w technologii drewnianej. Są mocne i wytrzymałe. Drewno to surowiec posiadający idealne parametry cieplne, w związku z tym koszt grzewczy domu w okresie zimowym jest niewielki. Dzięki odporności na osadzanie się grzybów, pleśni czy złych warunków klimatycznych, można je budować w każdym miejscu. Posiadają doskonałą izolację akustyczną, wspomagając proces wyciszenia ciała. Drewniane konstrukcje pozytywnie wypływają na mikroklimat w pomieszczeniach. To budynki tanie w budowie. Są ekologiczne, nie wydzielają szkodliwych substancji chemicznych do atmosfery.

Ciekawym przykładem jest projekt domu Chatka 2 stworzony w pracowni architektonicznej MG projekt. Domek kusi swoim designem,ale i funkcjonalnością. Posiada 88,85 m2. Możesz go kupić pod linkiem:

Zalety budowania domków letniskowychZalety budowania domków letniskowychchatka2_przod-1320064767-ke4viszvZalety budowania domków letniskowychZalety budowania domków letniskowych

 Domek letniskowy pozwoli na przeżycie niesamowitych chwil w rodzinnym gronie. Warto w niego zainwestować.

Zobacz Również

Gotowy projekt domu LK&581

Gotowy projekt domu LK&581 to masywna rezydencja o nietypowym kształcie. Powstała w pracowni projektowej LK&PROJEKT. ...

3 komentarze

  1. Zbysia

    Przepiękny domek letniskowy!

  2. wojtek

    fajny artykuł dzieki to zapostowales. świetnie Archido. oby tak dalej!

  3. Kamil

    Dobry domek letniskowy to naprawdę inwestycja na długie lata ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *