Masz pytania? Chciałbyś negocjować cenę

Zadzwoń! 517 970 199

Strona główna / Recenzje projektów / Projekt domu Zx39
Gwarancja najniższej ceny pustaka ceramicznego
Projekt domu Zx39
KUP TEN PROJEKT W NAJLEPSZEJ CENIE ZOBACZ I KUP

Projekt domu Zx39

Projekt domu Zx39 odzwierciedla kubistyczny styl architektoniczny. Pochodzi z biura projektowego Z500. Jego autorem jest Piotr Zwierzyński.

Opis – gotowy projekt domu Zx39

Zx39 to gotowy projekt domu jednorodzinnego piętrowego. To konstrukcja zaaranżowana w tradycyjnej technologii. Dzieli się na dwie sfery – wypoczynkową i sypialną. Na parterze usytuowano kuchnię z jadalnią, salon, spiżarkę, gabinet, łazienkę, WC, hol, garderobę, dwa pomieszczenia gospodarcze oraz garaż jednostanowiskowy. Piętro jest wyposażone w cztery pokoje, dwie garderoby, pralnię, dwie łazienki i balkon. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 197.4 m2. Projekt domu jest przeznaczony dla pięcioosobowej rodziny.

Projekt domu Zx39 Projekt domu Zx39

Rzuty projektu domu Zx39

Prezentujemy dwa rzuty kondygnacyjne projektu domu Zx39 – parteru oraz piętra. Wizualizacja obrazuje rozmieszczenie pomieszczeń wraz z ich metrażem.

Projekt domu Zx39 Projekt domu Zx39

Elewacje gotowego projektu domu Zx39

Elewacje gotowego projektu domu Zx39 są pokryte surowym betonem, białym tynkiem, szkłem oraz jasnym drewnem. Bryła wyróżnia się geometrycznym i nietypowym kształtem. Atutem są masywne przeszklenia, doskonale naświetlające każdą przestrzeń domu. Dzięki nadwieszanym elementom, konstrukcja nabiera oryginalnego i nietypowego charakteru.

Projekt domu Zx39 Projekt domu Zx39 Projekt domu Zx39 Projekt domu Zx39

Opinia eksperta na temat projektu domu Zx39

Zx39 to nowoczesna i efektywna propozycja. Wygodne i przestronne wnętrza zapewnią domownikom wysoki komfort użytkowy. Podoba mi się podział domu na dwie sfery. Konstrukcja cechuje się lekkością i przytulnością. Projekt domu posiada możliwość podzielenia na dwa osobne lokale mieszkalne. Jestem pewny, że wpasuje się w każde otoczenie.

Lustrzane odbicie gotowego projektu domu Zx39

Przedstawiamy wizualizację gotowego projektu domu Zx39 w wersji lustrzanej.

Projekt domu Zx39 Projekt domu Zx39

Kupując gotowy projekt domu Zx39 otrzymasz w gratisie tablicę i dziennik budowy, teczkę na projekt oraz zniżkę na wszystkie materiały budowlane w firmie BK Business.

KUP TEN PROJEKT W NAJLEPSZEJ CENIE

O autorze

Logo Autora

Archido.pl

Łask ul. Żeromskiego 22
telefon: (43) 43 675 67 67
e-mail: kontakt@archido.pl

www.archido.pl

Zobacz Również

Gotowy projekt domu LK&581

Gotowy projekt domu LK&581

Gotowy projekt domu LK&581 to masywna rezydencja o nietypowym kształcie. Powstała w pracowni projektowej LK&PROJEKT. ...

Jeden komentarz

  1. xxx

    ten projekt chyba jak dla mnie zbyt ekstrawagancki, za dużo wszytskeigo, ale oóglni bardzo podoba mi się rozkład pmieszczen…. Gdyby tylko miał troszkę innną elewację, może bardzo stonowaną, mam na ysli nie kolory tylko raczej materiały, bardziej jednolite może wtedy byłoby lepiej. Ale generalnie Zx39 bardzo na plus, pozytywnie zaskakuje. P.s. te szklane barierki wyglądają naprawdę cudownie!!! Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekt domu za darmo