Masz pytania? Chciałbyś negocjować cenę

Zadzwoń! 517 970 199

Strona główna / Zdjęcia z Budowy - Dziennik / Projekt domu Z34 – dziennik budowy
projekt domu z34

Projekt domu Z34 – dziennik budowy

Projekt domu Z34 spodoba się tym, którzy szukają domu małego, taniego, funkcjonalnego, bardzo prostego w budowie, a zarazem atrakcyjnego. Pomieszczenia zostały usytuowane na planie zbliżonym do prostokąta, co daje jasny i czytelny układ wnętrza.
W części parterowej znajduje się salon połączony z kuchnią, pralnia z pomieszczeniem gospodarczym, WC i gabinet, natomiast na piętrze jest duża łazienka i dwie sypialnie. Część dzienną dodatkowo ożywia otwarta klatka schodowa, która nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter. Stosunkowo duża cześć gospodarcza oraz schowek pod schodami pozwalają praktycznie wykorzystać powierzchnię w domu.
Na poddaszu usytuowano dwa obszerne i wygodne pokoje z własnymi garderobami oraz sporą łazienkę. Pokoje na poddaszu można doświetlić oknami w ścianach szczytowych lub oknami połaciowymi w przypadku konieczności zbliżenia się do granicy działki sąsiedniej.

Prace ziemne

Fundamenty

Stolarka okienna

Elektryka

Zobacz też:

Projekty domów szkieletowych 

Projekty stajni

Projekty altan ogrodowych

Zobacz Również

Dom przy Cyprysowej 2 – dziennik budowy

Dom przy Cyprysowej 2 to niewielka, ale bardzo funkcjonalna bryła bez garażu. Właśnie o takim ...

Jeden komentarz

  1. Aneta

    Fajnie, ze nieduże domki tez mogą powstac z poddaszem. To pomaga poprawić funkcjonalnośc. Uroczy mały domek, naprawdę mi się podoba. Mam tylko zastrzeżenie co do koloru – raczej jest tylko dla odważnych. Mało kto decyduje się na czerwoną elewację, to dość ryzykowne, wydaje mi się naet ze taki tynk szybko wyblaknie. Jeśli kolor mogłby być jaśniejszy to ja na taki projekt Z34 mogłabym się zdecydować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *