Masz pytania? Chciałbyś negocjować cenę

Zadzwoń! 517 970 199

Gwarancja najniższej ceny pustaka ceramicznego
93-single-default

Młoty udarowe

Nowoczesne młoty udarowe

Młoty udarowe to niezawodne i wielofunkcyjne urządzenia budowlane, stosowane do kuć w betonach czy kamieniach. Nadają się także do konstruowania przebitek w ścianie lub posadzce. Świetnie sprawdzą się w skuwaniu tynku czy pozbywaniu się niechcianych kafli. W współczesnym budownictwie, są wykorzystywany również do pracy rozbiórkowej. Do niezawodności młotu udarowego, przyczynia się energia pojedynczych udarów. Im lepsze parametry udaru, tym lepsze działanie urządzenia. Są one sprawdzane za pomocą podbijaków, tj. materiałów uderzających w dłuto – z tyłu bądź na końcówce.

Może być montowany bezpośrednio na uchwytach SDS-plus lub SDS-max. Rodzaj SDS-plus jest wykorzystywany do kuć na miękkim materiale, natomiast SDS-max na twardym. Wiele młotów udarowych posiada wbudowany i wygodny wyświetlacz. Wspomaga on pracę urządzenia, ułatwiając nam jego eksploatację.

Młoty udarowe – funkcjonalność

Wiele młotów udarowych posiada specjalny przełącznik przesuwny a także szczotkę węglową, wyposażoną w funkcję samoistnego wyłączenia się. Funkcja ta zapewnia nam większe bezpieczeństwo i jakość pracy. Większość urządzeń jest przystosowana dla osób zarówno prawo jak i leworęcznych.

Młot udarowy jest niezwykle wygodny i prosty w montażu. Dzięki innowacyjnym włącznikom blokującym, sprzęt jest cichy, umożliwiający pracę w każdym miejscu i czasie. Urządzenia są wyposażone w akumulatory, które zwiększają ich czas eksploatacyjny a zarazem funkcjonalność. Pomimo swojego małego rozmiaru, młoty udarowe są przystosowane do pracy w ciężkich warunkach budowlanych.

Zobacz też:

Projekty domów szkieletowych

Projekty domów nowoczesnych

Projekty domów drewnianych

O autorze

Logo Autora

Archido.pl

Łask ul. Żeromskiego 22
telefon: (43) 43 675 67 67
e-mail: kontakt@archido.pl

www.archido.pl

Zobacz Również

94-single-default

Wiertarki

Wiertarka – konieczna na budowie Wiertarka to podstawowy element wyposażenia piwnicy, szopy czy schowków na ...

Jeden komentarz

  1. Leon

    Technologia poszła bardzo do przodu w tej kwestii. Z każdej strony jest jakaś elektronika, która naprawdę poprawia komfort użytkowania wszelkich urządzeń. W przypadku młotów udarowych też jest to bardzo ważnym czynnikiem. Zwłaszcza ze względu na to, żeby użytkującym je osobom nie stała się jakaś krzywda. Prowadzę własną firmę budowlaną i bezpieczeństwo pracowników jest dla mnie ważne. Czasami warto przemyśleć i zainwestować w bezpieczeństwo pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Projekt domu za darmo